Home » 2021 » Letni turniej XXV Grand Prix Bielan w tenisie stołowym 2021

Letni turniej XXV Grand Prix Bielan w tenisie stołowym 2021

Wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zapraszamy do udziału w Letnim Turnieju XXV Grand Prix Bielan w tenisie stołowym🏓😃 Ze względów bezpieczeństwa zapisy odbywają się tylko w formie elektronicznej. Zawody odbędą się w niedzielę 20 czerwca 2021r. Na adres uksbielany@gmail.com należy wysłać zgłoszenie podając:

▪ imię, nazwisko,

▪ rok urodzenia,

▪numer telefonu kontaktowego.

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca (piątek) do godziny 20:00.

W piątek po godzinie 23 potwierdzimy informację o przyjęciu zgłoszenia na zawody. W trakcie turnieju będziemy zachowywali wszelkie zasady bezpieczeństwa aktualnie panujące w związku z COVID-19. Więcej szczegółów w regulaminie zamieszczonym poniżej . Turniej jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 💪 za co serdecznie dziękujemy 😀Udział w turnieju jest bezpłatny.

Treningi "Dla dorosłych mieszkańców Bielan" finansuje Dzielnica Bielany m. st Warszawy

Follow us