Home » Articles posted by lengilengi@wp.pl

Author Archives: lengilengi@wp.pl

Rządowy program Ministerstwa Sportu i Turystyki o nazwie 'KLUB’

W tym roku nasze treningi były wspierane również dzięki rządowemu programowi Ministerstwa Sportu i Turystyki o nazwie 'KLUB’. Dzięki wsparciu finansowemu udało nam się zakupić nowy stół do tenisa stołowego, siatki do stołów oraz piłeczki niezbędne do efektywnego prowadzenia treningów. Dziękujemy za wsparcie i liczymy na współpracę w kolejnych latach 💪🏓🏆

XXVII Jesienny Turniej Grand Prix Bielan

W sobotę 18 listopada 2023r. w CRS Bielany nie brakowało sportowej adrenaliny. 
Tego dnia odbywał się bowiem Jesienny Turniej XXVII Grand Prix Bielan w tenisie stołowym.

Do hali przybyło ponad 100 osób.
Startujący w zawodach zostali podzieleni na kategorie wiekowe. W pierwszej rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z roczników 2004-2007, w kolejnej roczniki 2008-2011, a w następnej roczniki 2012 i młodsi. Pozostali rywalizowali w kategorii OPEN, gdzie swoich sił mógł spróbować każdy.

Organizatorem zawodów był UKS Bielany 273, a współorganizatorami Miasto Stołeczne Warszawa, Urząd Dzielnicy Bielany ,Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany oraz CRS Bielany.

Podczas turnieju obecni byli m.in. : Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany, Włodzimierz Piątkowski – zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Marta Lempke Prezes UKS „Bielany 273”, Janina Lengiewicz Honorowa Prezes UKS „Bielany 273” oraz Anna Szymczak-Gałkowska Dyrektor CRS Bielany. Imprezę prowadził Michał Lengiewicz z ramienia UKS „Bielany 273”.

Dziękujemy Wszystkim za świetnie spędzony czas i zapraszamy na następne edycję Grand Prix Bielan!

Jesienny turniej XXVII GP Bielan w tenisie stołowym 2023

Treningi Tenisa Stołowego od 04-09-2023

Niestety wakacje dobiegają końca ale dzięki temu my znów ruszamy z treningami. Pierwsze zajęcia odbędą się już 4 września, jak zwykle w Szkole Podstawowej nr 273, która znajduje się 5 min piechotką od metra Młociny. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia 😃🏓💪

Treningi dofinansowane przez Urząd M. St. Warszawy.

LETNI TURNIEJ XXVII GRAND PRIX BIELANY W TENISIE STOŁOWYM

Regulamin turnieju