Home » 2020

Category Archives: 2020

Zimowy turniej XXIV GP Bielan w tenisie stołowym 14.11.2020 r.

Wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zapraszamy do udziału w XXIV Zimowym Turnieju Grand Prix Bielan w tenisie stołowym🏓😃 Ze względów bezpieczeństwa zapisy odbywają się tylko w formie elektronicznej. Z uwagi na niepewną sytuację epidemiczną postanowiliśmy zorganizować zawody we wcześniejszym terminie niż planowaliśmy to jest już w tą sobotę 14 listopada 2020r.Na adres uksbielany@gmail.com należy wysłać zgłoszenie podając:

▪ imię, nazwisko,

▪ rok urodzenia,

▪numer telefonu kontaktowego.

Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada do godziny 20:00.W piątek po godzinie 23 potwierdzimy informację o przyjęciu zgłoszenia na zawody. W trakcie turnieju będziemy zachowywali wszelkie zasady bezpieczeństwa aktualnie panujące w związku z COVID-19. Więcej szczegółów w regulaminie zamieszczonym w pliku pod plakatem. Turniej jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 💪 za co serdecznie dziękujemy 😀Udział w turnieju jest bezpłatny.

Jesienny turniej XXIV Grand Prix Bielan w tenisie stołowym.

Wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany zapraszamy do udziału w XXIV Jesiennym Turnieju Grand Prix Bielan w tenisie stołowym. Ze względów bezpieczeństwa zapisy odbywają się tylko w formie elektronicznej.
Na adres uksbielany@gmail.com należy wysłać zgłoszenie podając:

* imię, nazwisko,

 *rok urodzenia, 

*numer telefonu kontaktowego.


Na zgłoszenia czekamy do 16 października do godziny 20:00.

W sobotę 17.10.2020 potwierdzimy informację o przyjęciu zgłoszenia na zawody. W trakcie turnieju będziemy zachowywali wszelkie zasady bezpieczeństwa aktualnie panujące w związku z COVID-19.

Turniej jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy,  za co serdecznie dziękujemy.

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Treningi dla dorosłych mieszkańców Bielan 2020

Treningi od września 2020! Zapraszamy :)

Zmiana godzin treningów od 01.03.2020

Treningi "Dla dorosłych mieszkańców Bielan" finansuje Dzielnica Bielany m. st Warszawy

Follow us