Home » Wszystkie posty » Wyniki Letniego Turnieju XXVIII GP Bielan 2024

Wyniki Letniego Turnieju XXVIII GP Bielan 2024

93 OSOBY UCZESTNICZYŁY W KOLEJNYM JUŻ, ROZGRYWANYM PO RAZ 28. GRAND PRIX BIELAN W TENISIE STOŁOWYM. W HALI PRZY ULICY LINDEGO TRADYCYJNIE NIE ZABRAKŁO EMOCJI I SPORTOWEJ RYWALIZACJI. TURNIEJ ZOSTAŁ SFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z DZIELNICY BIELANY, A MÓGŁ ON SIĘ ODBYĆ NA PIEKNEJ HALI SPORTOWEJ DZIEKI WSPARCIU PRZEZ CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE „CRS BIELANY”. SZCZEGÓLNIE DUŻYM ZAINTERESOWANIEM CIESZYŁ SIĘ TURNIEJ W KATEGORII OPEN MĘŻCZYZN – ZWYCIĘŻYŁ ANTONI SKRZECZOWSKI. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PEŁNE WYNIKI WSZYSTKICH KATEGORII WIEKOWYCH:

ROCZNIK 2013 i młodsi

Dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię
1Stańczak Magdalena
2Jasik Kaja
3Stadnik Gabriela

Chłopcy

MiejsceNazwisko i imię
1Jasik Tymon
2Burzyński Mikołaj
3Beczek Wojciech
4Cisło Jan
5-6Kocięcki Piotr
 Woźniak Mikołaj
7-8Niezgoda Maurycy
 Korobka Jan

ROCZNIK  2009 – 2012

Dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię
1Zalewska Gabriela
2Bukowska Paulina
3Kopiel Lena
4Rudnik Laura

Chłopcy

MiejsceNazwisko i imię
1Lempke Maciej
2Trzepała Franciszek
3Kwiatkowski Mateusz
4Kur Kacper
5-6Wytrykowski Bartosz
 Zajkowski Marcel
7-8Wojtkowski Franciszek
 Krajewski Krzysztof
9-12Gonera Olaf
 Bakuła Marcel
 Mrozek Jakub
 Grzeszkiewicz Iwo
13-16Cisło Adam
 Kołaciński Jakub
 Okapiec Szymon
 Jasiński Tymon
17-23Kępski Jan
 Marzec Maciej
 Januszkiewicz Kacper
 Jankowski Jan
 Pogorzelski Filip
 Lisica Skarbimir
 Bolimowski Dominik
24-26Sołdański Mateusz
 Januszkiewicz Jakub
 Burzyński Konrad

ROCZNIK  2005 – 2008

Chłopcy

MiejsceNazwisko i imię
1Skrzeczkowski Antoni
2Balcerzak Julia
3Barzenc Mateusz
4Mierzejewski Piotr
5Sztyk Mikołaj
6Habib Bartosz

KATEGORIA OPEN

Kobiety

MiejsceNazwisko i imię
1Balcerzak Julia
2Bondareva Olena
3Majewska Emilia
4Gadomska Marta
5-6Kovalenko Olena
 Kacprzak Joanna
7-8Pawlik Karolina
 Sandecka Iwona
9-10Motor Jadwiga
 Nozdryń-Płotnicka Gabriela

Mężczyźni

MiejsceNazwisko i imię
1Skrzeczkowski Antoni
2Wolff Paweł
3Buze Grzegorz
4Kutaszewicz Rafał
5-6Papis Grzegorz
 Matsuka Aliaksei
7-8Yasonau Pavel
 Błaszczyk Łukasz
9-12Sandecka Iwona
 Kasprowicz Zbigniew
 Markowski Artur
 Kulesza Adam
13-16Skrzeczkowski Jacek
 Mateńka Mariusz
 Bogucki Tomasz
 Lepmke Marcin
17-24Kalinowski Antoni
 Lepmke Maciej
 Burnos Piotr
 Okapiec Szymon
 Gradek Bartosz
 Rudnik Artur
 Kacprzak Rafał
 Grzelecki Piotr
25-30Zhylianin Dzmitry
 Korol Łukasz
 Komorowski Andrzej
 Żargalyn Bojan
 Socha Damian  
 Syczewski Tomasz

Treningi "Dla dorosłych mieszkańców Bielan" finansuje Dzielnica Bielany m. st Warszawy

Follow us