Home » GP Bielan » XXVII Jesienny Turniej Grand Prix Bielan

XXVII Jesienny Turniej Grand Prix Bielan

W sobotę 18 listopada 2023r. w CRS Bielany nie brakowało sportowej adrenaliny. 
Tego dnia odbywał się bowiem Jesienny Turniej XXVII Grand Prix Bielan w tenisie stołowym.

Do hali przybyło ponad 100 osób.
Startujący w zawodach zostali podzieleni na kategorie wiekowe. W pierwszej rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z roczników 2004-2007, w kolejnej roczniki 2008-2011, a w następnej roczniki 2012 i młodsi. Pozostali rywalizowali w kategorii OPEN, gdzie swoich sił mógł spróbować każdy.

Organizatorem zawodów był UKS Bielany 273, a współorganizatorami Miasto Stołeczne Warszawa, Urząd Dzielnicy Bielany ,Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany oraz CRS Bielany.

Podczas turnieju obecni byli m.in. : Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany, Włodzimierz Piątkowski – zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Marta Lempke Prezes UKS „Bielany 273”, Janina Lengiewicz Honorowa Prezes UKS „Bielany 273” oraz Anna Szymczak-Gałkowska Dyrektor CRS Bielany. Imprezę prowadził Michał Lengiewicz z ramienia UKS „Bielany 273”.

Dziękujemy Wszystkim za świetnie spędzony czas i zapraszamy na następne edycję Grand Prix Bielan!