Zaproszenie na walne Zebranie Sprawozdawcze UKS “Bielany 273″

Turnieju tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka 2016 r.

REGULAMIN

Turnieju tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka 2016 r.

 

 

Organizator             Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

 

Realizacja                 Uczniowski Klub Sportowy „Bielany 273”

                   

Termin i miejsce imprezy:      04 czerwca 2016 r. (sobota) – godz. 900 

 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 247, W-wa, ul.Wrzeciono 9 ./ wejście na salę gimnastyczną od strony ul. Przytyk

Cel imprezy:

Podniesienie sprawności psychofizycznej i ruchowej.

Integracja lokalnego środowiska.

Popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci bielańskich szkół podstawowych  jako alternatywnej formy zdrowego i pożytecznego zagospodarowanie wolnego czasu..

Uczestnicy:

  1. Prawo startu w turnieju mają uczniowie szkół podstawowych.
  2. Zawody zostaną rozegrane w 3 kategoriach wiekowych w podziale na dziewczynki i chłopców:
  • I grupa – II klasa i młodsi,
  • II grupa – III – IV klasa
  • III grupa – V – VI klasa

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenie udziału sędziemu głównemu zawodów do godz. 0845 .

Zasady rozgrywek:

W zależności od ilości zgłoszonych zawodniczek i zawodników sędzia główny turnieju określi system gier (grupowy lub pucharowy) oraz liczbę rozgrywanych setów.

Nagrody:

Za zajęcie miejsc I-III  w poszczególnych kat. wiekowych wręczone zostaną puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają nagrody pocieszenia w postaci słodyczy.

Postanowienia organizatora:

  1. Obowiązuje strój sportowy, tj. dres lub koszulka i spodenki oraz obuwie sportowe.
  2. Wymagane jest posiadanie własnej rakietki do tenisa stołowego.
  3. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator w porozumieniu z sędzią głównym zawodów.

 

logo_biale_wspolfinansowanie    cropped-logo-paint.png

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

R E G U L A M I N

  RODZINNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

 

Organizator              Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

Realizacja                      Uczniowski Klub Sportowy „Bielany 273”

 

Termin i miejsce    24 kwietnia 2016 r. – godz. 1030 , Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273, ul. Balcerzaka 1.

 

Cel imprezy

Integracja środowiska rodzinnego oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Dzielnicy Bielany.

Uczestnicy

  1. Prawo startu w turnieju mają rodzinne drużyny dwuosobowe, w tym dziecko w jednej z trzech kategorii wiekowych (np. rodzeństwo, rodzice i dzieci itp.).
  2. Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach:
    1. I – dziecko klasa I – II
    2. II – dziecko klasa III – IV
    3. III – dziecko klasa V – VI

Zgłoszenia

  1. Zgłoszenie udziału u sędziego głównego turnieju  do godz. 1000  w dniu imprezy.

Zasady rozgrywek

  1. W zależności od ilości zgłoszonych zawodniczek i zawodników sędzia główny turnieju określi system gier (grupowy lub pucharowy ) oraz liczbę rozgrywanych setów.

Nagrody:

  1. Zajęcie I – III miejsca nagradzane będzie dyplomem, pucharem i nagrodą rzeczową. Pozostali uczestnicy otrzymają słodkie upominki.

Postanowienia organizatora

  1. Obowiązuje strój sportowy, tj. dres lub koszulka i spodenki oraz obuwie sportowe.
  2. Wymagane jest posiadanie własnej rakietki do tenisa stołowego.
  3. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator w porozumieniu z sędzią głównym.

 

proj. współfinansowany cropped-logo-paint.png

Zaproszenie na zakończenie XX GP Bielan w tenisie stołowym

Uczniowski Klub Sportowy Bielany 273

 serdecznie zaprasza

na podsumowanie wyników

cyklu czterech turniejów XX Grand Prix Bielan

w tenisie stołowym

oraz

na wręczenie dyplomów i pucharów

dla najlepszych zawodników.

Uroczystość odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2016r.

o godzinie 9:00

w Szkole Podstawowej nr 273 przy ul. Balcerzaka 1 w Warszawie.

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie                                                                          herb

 

Wyniki IV turnieju Grand Prix Bielan

KOMUNIKAT Z IV TURNIEJU XX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2015/2016

 

ORGANIZATOR:  Zespół Sportu i Rekreacji dla  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 

REALIZACJA: Sport Ivent Monika Karczewska

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 76 zawodników i zawodniczek, w tym 17 dziewczynek i

59 chłopców z 17 szkół podstawowych i 10 gimnazjów.

 

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 64
2 Szkoła Podstawowa nr 53 62
3 Szkoła Podstawowa nr 231 58
4 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 52
5-6 Szkoła Podstawowa w Józefowie 34
Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 34
7 Szkoła Podstawowa nr 2 28
8 Szkoła Podstawowa nr 257 22
9 Szkoła Podstawowa nr 187 16
10 Szkoła Podstawowa nr 80 12
11-12 Szkoła Podstawowa Kampinos 10
Szkoła Podstawowa nr 293 10
13-14 Szkoła Podstawowa nr 209 8
Szkoła Podstawowa w Legionowie 8
15-17 Szkoła Podstawowa nr 92 6
Szkoła Podstawowa nr 110 6
Szkoła Podstawowa nr 234 6

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 28
2-3 ZS Przymierza Rodzin nr 3 16
Gimnazjum nr 73 16
4-5 Gimnazjum nr 76 14
Gimnazjum nr 56 14
6 Gimnazjum nr 70 12
7-8 Gimnazjum nr 74 10
Gimnazjum nr 38 10
9-10 Gimnazjum nr 71 8
Gimnazjum nr 72 8

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W IV TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
2 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 14
3 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 12
4 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2008 10
5 Hanus Antonina Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Filipkowski Piotr Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2006 16
2 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 14
3 Gackowski Tomasz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 12
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 10
5 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 8
6 Sakowicz Mateusz Szkoła Podstawowa nr 257 2008 8
7 Zienkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
8 Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
9 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 6
10 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
11 Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
12 Pawiński Kacper ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 6
13 Orzechowski Paweł Szkoła Podstawowa nr 231 2007 6
14 Jeż Cyprian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
15 Gonera Bartosz Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
16 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
17 Gorzelec Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2007 4
18 Kuś Franek Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
19 Maciaszczyk Aleksy Szkoła Podstawowa nr 231 2007 4
20 Markowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
21 Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 4
22 Pietrzyński Piotr Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
23 Josko Nikodem Szkoła Podst. Kampinos 2007 4
24 Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 4

 

 

 

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 16
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
3 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 12
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 10
5 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 8
6 Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8
7 Czarniak Ola Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
8 Opara Anna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 8

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Filipkowski Filip Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 16
2 Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 14
3 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 12
4 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 10
5 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 8
6 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 8
7 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 8
8 Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
9 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 6
10 Kosior Max Szkoła Podstawowa nr 293 2003 6
11 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 6
12 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 6
13 Jośko Jan Szkoła Podst. Kampinos 2004 6
14 Rusecki Daniel Szkoła Podstawowa nr 234 2004 6
15 Zawadzki Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
16 Gawędzki Maks Szkoła Podstawowa nr 92 2004 6
17 Pięta Stanisław Szkoła Podstawowa nr 293 2004 4
18 Kucharek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
19 Mokrzyński Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
20 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 4
21 Krupa Kacper Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
22 Dys Łukasz Szkoła Podstawowa nr 273 2004 4
23 Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
24 Arczyński Bruno Szkoła Podstawowa nr 53 2004 4
25 Niewiadomski Dominik Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
26 Marszałek Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
27 Zatyka Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Trochimiuk Kasia ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
2 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 14
3 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 12
4 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 10
  1. Chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 16
2 Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 14
3 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 12
4 Stempień Dominik Gimnazjum nr 38 2001 10
5 Mizak Gracjan Gimnazjum nr 72 2002 8
6 Śliwiński Bartosz Gimnazjum nr 71 2002 8
7 Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 8
8 Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 8

IV. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW PO IV TURNIEJACH

A.      SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 60
2 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 52
3 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 42
4 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 40
6 Sternik Olga Szkoła Podst. w Józefowie 2007 20
7 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 18
8 Hanus Antonina Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 62
2 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 44
3 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 40
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 32
5 Filipkowski Piotr Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2006 30
6-7 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 22
Ziemkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 22
8 Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 20
9 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 18
10-11 Andrzejewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
12-13 Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 14
Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 14
14 Gackowski Tomasz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 12
15-18 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
Jasek Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 10
Maciaszczyk Aleksy Szkoła Podstawowa nr 231 2007 10
Gonera Bartosz Szkoła Podstawowa nr 53 2005 10
19-21 Barzenc Mateusz Szkoła Podstawowa nr 209 2008 8
Sobarański Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2007 8
Sakowicz Mateusz Szkoła Podstawowa nr 257 2008 8
22-31 Dąbrowiecki Tymek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2006 6
Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 6
Karwowski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Krasnodębski Krystian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Pałasz Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
Sokołowski Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Żakowski Brajan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Pawiński Kacper ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 6
Orzechowski Paweł Szkoła Podstawowa nr 231 2007 6
Jeż Cyprian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
32-39 Róg Artur Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
Najdzicz Aleksander Szkoła Podstawowa nr 53 2007 4
Jawoszek Emil Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Gorzelec Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2007 4
Kuś Franek Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
Markowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Pietrzyński Piotr Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
Josko Nikodem Szkoła Podst. Kampinos 2007 4
  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 58
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 56
3 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 38
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 36
5 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 28
6 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 24
7-8 Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 16
Czarniak Ola Szkoła Podstawowa nr 53 2005 16
9 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
10 Tomann Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 10
11-14 Goliszewska Jagoda Szkoła Podstawowa nr 289 2004 8
Lis Ida Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Bednarska Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Opara Anna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 8
15 Deperas Maria ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 6

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 56
2 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 46
3 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 42
4 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 38
5 Filipkowski Filip Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 32
6 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 28
7-8 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 28
Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 26
9 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 24
10 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 22
11 Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 18
12-13 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 16
Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 16
14 Zawadzki Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2004 14
15-16 Arczyński Bruno Szkoła Podstawowa nr 53 2004 10
Gawędzki Maks Szkoła Podstawowa nr 92 2004 10
17-19 Kucharski Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2003 8
Ząbek Igor ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
Krupa Kacper Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
20-28 Kaczor Mateusz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Szawłowski Antoni Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Waluda Alan Szkoła Podstawowa nr 231 2003 6
Cymerman Mateusz NSP nr 341 2005 6
Charliński Igor Szkoła Podstawowa nr 231 2004 6
Rakowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Kosior Max Szkoła Podstawowa nr 293 2003 6
Jośko Jan Szkoła Podst. Kampinos 2004 6
Rusecki Daniel Szkoła Podstawowa nr 234 2004 6
29-34 Sakiewicz Rafał Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Pięta Stanisław Szkoła Podstawowa nr 293 2004 4
Kucharek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
Mokrzyński Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
Dys Łukasz Szkoła Podstawowa nr 273 2004 4
Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
35-37 Niewiadomski Dominik Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
Marszałek Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
Zatyka Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 50
2 Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 48
3-4 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 38
Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 38
5 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 32
6 Giersz Beata Gimnazjum nr 75 2000 8
  1. Chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 64
2-3 Śliwiński Bartosz Zespół Szkół 119 2002 38
Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 38
4 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 36
5 Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 18
6 Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 16
7-8 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
Matyjek Hubert Gimnazjum nr 76 2002 14
9 Stempień Dominik Gimnazjum nr 38 2001 10
10-14 Błałt Jakub Gimnazjum nr 75 2000 8
Leszczyński Patryk Gimnazjum nr 75 2000 8
Palczewski Kewin Gimnazjum nr 75 2002 8
Sobieszczak Miłosz Gimnazjum nr 55 2002 8
Mizak Gracjan Gimnazjum nr 72 2002 8

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO IV TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 260
2 Szkoła Podstawowa nr 53 240
3 Szkoła Podstawowa nr 231 170
4 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 168
5 Szkoła Podstawowa w Józefowie 162
6 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 102
7-8 Szkoła Podstawowa nr 2 94
Szkoła Podstawowa nr 187 82
9 Szkoła Podstawowa nr 209 50
10 Szkoła Podstawowa w Legionowie 40
11 Szkoła Podstawowa nr 257 22
12 Szkoła Podstawowa nr 79 18
Szkoła Podstawowa nr 110 16
12 Szkoła Podstawowa nr 157 12
13 Szkoła Podstawowa nr 80 12
Szkoła Podstawowa nr 92 10
Szkoła Podstawowa Kampinos 10
Szkoła Podstawowa nr 293 10
14 Szkoła Podstawowa nr 289 8
15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 341 6
16 Szkoła Podstawowa nr 234 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW PO IV TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 104
2-3 ZS Przymierza Rodzin nr 3 62
Gimnazjum nr 73 62
4 Gimnazjum nr 76 52
5 Gimnazjum nr 74 50
6 Gimnazjum nr 56 38
7 Gimnazjum nr 70 36
8 Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 32
9 Gimnazjum nr 71 30
11 Gimnazjum nr 38 10
12-14 Gimnazjum nr 55 8
Zespół Szkół nr 119 8
Gimnazjum nr 72 8

   Leszek Lengiewicz: 508 372 905

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

Obóz 8-19 Sierpnia – Rawa Mazowiecka

TENIS_STOŁOWY_RAWA_BIELANYprzod TENIS_STOŁOWY_RAWA_BIELANYtyl

Obóz 4-15 Lipca – Gdańsk

ulotka_GDAŃSK_BIELANYprzod ulotka_GDAŃSK_BIELANYtyl

Zaproszenie na IV turniej Grand Prix Bielan

Z A P R O S Z E N I E

 

Zespół Sportu i Rekreacji

dla Dzielnicy Bielany Urzędu m. st. Warszawy

zaprasza do udziału w

IV turnieju XX GRAND PRIX BIELAN

w tenisie stołowym dla dzieci i młodzieży

Turniej odbędzie się w dniu 20 marca 2016 r.

w Szkole Podstawowej Nr 273 ul. Balcerzaka 1.

 

godz. 9.00 – klasy I – IV (dziewczęta i chłopcy)

godz. 11.00 – klasy V – VI (dziewczęta i chłopcy)

godz. 13.00 gimnazja klasy I – III (dziewczęta i chłopcy)

 

 

Zgłoszenia w dniu zawodów 30 min. przed rozpoczęciem

gier w poszczególnych kategoriach wiekowych

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

Wyniki III Turnieju Grand Prix Bielan

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

        W niedzielę 21 lutego 2016r. odbył się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Bielan. Prawie 70-ciu zawodników z 22 szkół wzięło udział w walce o mistrzostwo. Gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy do zapoznania się z wynikami turnieju w zakładce GP Bielan 2015/2016. Zapraszamy również na kolejne rozgrywki 20 marca 2016r. Regulamin turnieju będzie umieszczony wkrótce na naszej stronie.

Zaproszenie na III Turniej Grand Prix Bielan

Z A P R O S Z E N I E

 

Zespół Sportu i Rekreacji

dla Dzielnicy Bielany Urzędu m. st. Warszawy

zaprasza do udziału w

III turnieju XX GRAND PRIX BIELAN

w tenisie stołowym dla dzieci i młodzieży

Turniej odbędzie się w dniu 21 luty 2016 r.

w Szkole Podstawowej Nr 273 ul. Balcerzaka 1.

 

godz. 9.00 – klasy I – IV (dziewczęta i chłopcy)

godz. 11.00 – klasy V – VI (dziewczęta i chłopcy)

godz. 13.00 gimnazja klasy I – III (dziewczęta i chłopcy)

 

 

Zgłoszenia w dniu zawodów 30 min. przed rozpoczęciem

gier w poszczególnych kategoriach wiekowych

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie