Home » GP Bielan 2015/2016

Treningi współfinansowane przez m.st. Warszawa

GP Bielan 2015/2016

KOMUNIKAT Z IV TURNIEJU XX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2015/2016

 

ORGANIZATOR:  Zespół Sportu i Rekreacji dla  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

REALIZACJA: Sport Ivent Monika Karczewska

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 76 zawodników i zawodniczek, w tym 17 dziewczynek i

59 chłopców z 17 szkół podstawowych i 10 gimnazjów.

 

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 64
2 Szkoła Podstawowa nr 53 62
3 Szkoła Podstawowa nr 231 58
4 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 52
5-6 Szkoła Podstawowa w Józefowie 34
Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 34
7 Szkoła Podstawowa nr 2 28
8 Szkoła Podstawowa nr 257 22
9 Szkoła Podstawowa nr 187 16
10 Szkoła Podstawowa nr 80 12
11-12 Szkoła Podstawowa Kampinos 10
Szkoła Podstawowa nr 293 10
13-14 Szkoła Podstawowa nr 209 8
Szkoła Podstawowa w Legionowie 8
15-17 Szkoła Podstawowa nr 92 6
Szkoła Podstawowa nr 110 6
Szkoła Podstawowa nr 234 6

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 28
2-3 ZS Przymierza Rodzin nr 3 16
Gimnazjum nr 73 16
4-5 Gimnazjum nr 76 14
Gimnazjum nr 56 14
6 Gimnazjum nr 70 12
7-8 Gimnazjum nr 74 10
Gimnazjum nr 38 10
9-10 Gimnazjum nr 71 8
Gimnazjum nr 72 8

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W IV TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
2 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 14
3 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 12
4 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2008 10
5 Hanus Antonina Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Filipkowski Piotr Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2006 16
2 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 14
3 Gackowski Tomasz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 12
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 10
5 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 8
6 Sakowicz Mateusz Szkoła Podstawowa nr 257 2008 8
7 Zienkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
8 Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
9 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 6
10 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
11 Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
12 Pawiński Kacper ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 6
13 Orzechowski Paweł Szkoła Podstawowa nr 231 2007 6
14 Jeż Cyprian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
15 Gonera Bartosz Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
16 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
17 Gorzelec Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2007 4
18 Kuś Franek Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
19 Maciaszczyk Aleksy Szkoła Podstawowa nr 231 2007 4
20 Markowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
21 Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 4
22 Pietrzyński Piotr Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
23 Josko Nikodem Szkoła Podst. Kampinos 2007 4
24 Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 4

 

 

 

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 16
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
3 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 12
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 10
5 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 8
6 Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8
7 Czarniak Ola Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
8 Opara Anna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 8

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Filipkowski Filip Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 16
2 Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 14
3 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 12
4 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 10
5 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 8
6 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 8
7 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 8
8 Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
9 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 6
10 Kosior Max Szkoła Podstawowa nr 293 2003 6
11 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 6
12 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 6
13 Jośko Jan Szkoła Podst. Kampinos 2004 6
14 Rusecki Daniel Szkoła Podstawowa nr 234 2004 6
15 Zawadzki Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
16 Gawędzki Maks Szkoła Podstawowa nr 92 2004 6
17 Pięta Stanisław Szkoła Podstawowa nr 293 2004 4
18 Kucharek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
19 Mokrzyński Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
20 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 4
21 Krupa Kacper Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
22 Dys Łukasz Szkoła Podstawowa nr 273 2004 4
23 Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
24 Arczyński Bruno Szkoła Podstawowa nr 53 2004 4
25 Niewiadomski Dominik Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
26 Marszałek Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
27 Zatyka Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Trochimiuk Kasia ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
2 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 14
3 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 12
4 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 10
  1. Chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 16
2 Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 14
3 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 12
4 Stempień Dominik Gimnazjum nr 38 2001 10
5 Mizak Gracjan Gimnazjum nr 72 2002 8
6 Śliwiński Bartosz Gimnazjum nr 71 2002 8
7 Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 8
8 Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 8

IV. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW PO IV TURNIEJACH

A.      SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 60
2 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 52
3 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 42
4 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 40
6 Sternik Olga Szkoła Podst. w Józefowie 2007 20
7 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 18
8 Hanus Antonina Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 62
2 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 44
3 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 40
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 32
5 Filipkowski Piotr Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2006 30
6-7 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 22
Ziemkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 22
8 Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 20
9 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 18
10-11 Andrzejewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
12-13 Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 14
Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 14
14 Gackowski Tomasz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 12
15-18 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
Jasek Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 10
Maciaszczyk Aleksy Szkoła Podstawowa nr 231 2007 10
Gonera Bartosz Szkoła Podstawowa nr 53 2005 10
19-21 Barzenc Mateusz Szkoła Podstawowa nr 209 2008 8
Sobarański Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2007 8
Sakowicz Mateusz Szkoła Podstawowa nr 257 2008 8
22-31 Dąbrowiecki Tymek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2006 6
Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 6
Karwowski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Krasnodębski Krystian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Pałasz Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
Sokołowski Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Żakowski Brajan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Pawiński Kacper ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 6
Orzechowski Paweł Szkoła Podstawowa nr 231 2007 6
Jeż Cyprian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
32-39 Róg Artur Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
Najdzicz Aleksander Szkoła Podstawowa nr 53 2007 4
Jawoszek Emil Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Gorzelec Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2007 4
Kuś Franek Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
Markowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Pietrzyński Piotr Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
Josko Nikodem Szkoła Podst. Kampinos 2007 4
  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 58
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 56
3 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 38
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 36
5 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 28
6 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 24
7-8 Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 16
Czarniak Ola Szkoła Podstawowa nr 53 2005 16
9 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
10 Tomann Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 10
11-14 Goliszewska Jagoda Szkoła Podstawowa nr 289 2004 8
Lis Ida Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Bednarska Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Opara Anna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 8
15 Deperas Maria ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 6

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 56
2 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 46
3 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 42
4 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 38
5 Filipkowski Filip Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 32
6 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 28
7-8 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 28
Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 26
9 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 24
10 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 22
11 Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 18
12-13 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 16
Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 16
14 Zawadzki Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2004 14
15-16 Arczyński Bruno Szkoła Podstawowa nr 53 2004 10
Gawędzki Maks Szkoła Podstawowa nr 92 2004 10
17-19 Kucharski Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2003 8
Ząbek Igor ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
Krupa Kacper Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
20-28 Kaczor Mateusz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Szawłowski Antoni Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Waluda Alan Szkoła Podstawowa nr 231 2003 6
Cymerman Mateusz NSP nr 341 2005 6
Charliński Igor Szkoła Podstawowa nr 231 2004 6
Rakowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Kosior Max Szkoła Podstawowa nr 293 2003 6
Jośko Jan Szkoła Podst. Kampinos 2004 6
Rusecki Daniel Szkoła Podstawowa nr 234 2004 6
29-34 Sakiewicz Rafał Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Pięta Stanisław Szkoła Podstawowa nr 293 2004 4
Kucharek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
Mokrzyński Mateusz Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
Dys Łukasz Szkoła Podstawowa nr 273 2004 4
Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 2004 4
35-37 Niewiadomski Dominik Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
Marszałek Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2
Zatyka Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2004 2

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 50
2 Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 48
3-4 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 38
Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 38
5 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 32
6 Giersz Beata Gimnazjum nr 75 2000 8
  1. Chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 64
2-3 Śliwiński Bartosz Zespół Szkół 119 2002 38
Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 38
4 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 36
5 Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 18
6 Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 16
7-8 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
Matyjek Hubert Gimnazjum nr 76 2002 14
9 Stempień Dominik Gimnazjum nr 38 2001 10
10-14 Błałt Jakub Gimnazjum nr 75 2000 8
Leszczyński Patryk Gimnazjum nr 75 2000 8
Palczewski Kewin Gimnazjum nr 75 2002 8
Sobieszczak Miłosz Gimnazjum nr 55 2002 8
Mizak Gracjan Gimnazjum nr 72 2002 8

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO IV TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 260
2 Szkoła Podstawowa nr 53 240
3 Szkoła Podstawowa nr 231 170
4 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 168
5 Szkoła Podstawowa w Józefowie 162
6 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 102
7-8 Szkoła Podstawowa nr 2 94
Szkoła Podstawowa nr 187 82
9 Szkoła Podstawowa nr 209 50
10 Szkoła Podstawowa w Legionowie 40
11 Szkoła Podstawowa nr 257 22
12 Szkoła Podstawowa nr 79 18
Szkoła Podstawowa nr 110 16
12 Szkoła Podstawowa nr 157 12
13 Szkoła Podstawowa nr 80 12
Szkoła Podstawowa nr 92 10
Szkoła Podstawowa Kampinos 10
Szkoła Podstawowa nr 293 10
14 Szkoła Podstawowa nr 289 8
15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 341 6
16 Szkoła Podstawowa nr 234 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW PO IV TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 104
2-3 ZS Przymierza Rodzin nr 3 62
Gimnazjum nr 73 62
4 Gimnazjum nr 76 52
5 Gimnazjum nr 74 50
6 Gimnazjum nr 56 38
7 Gimnazjum nr 70 36
8 Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 32
9 Gimnazjum nr 71 30
11 Gimnazjum nr 38 10
12-14 Gimnazjum nr 55 8
Zespół Szkół nr 119 8
Gimnazjum nr 72 8

   Leszek Lengiewicz: 508 372 905

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

KOMUNIKAT Z III TURNIEJU XX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2015/2016

 

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

ORGANIZATOR:  Zespół Sportu i Rekreacji dla  

                                  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 

REALIZACJA: Sport Ivent Monika Karczewska

 

TERMIN:  21.02.2016 r.

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 67 zawodników i zawodniczek, w tym 20 dziewczynek i

47 chłopców z 13 szkół podstawowych i 9 gimnazjów.

 

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W III TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 53 86
2 Szkoła Podstawowa nr 273 68
3 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 58
4 Szkoła Podstawowa nr 231 48
5 Szkoła Podstawowa w Józefowie 44
6 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 22
7-8 Szkoła Podstawowa nr 187 20
Szkoła Podstawowa nr 2 20
9 Szkoła Podstawowa nr 209 14
10 Szkoła Podstawowa w Legionowie 8
11 NSP nr 341 6
12-13 Szkoła Podstawowa nr 92 4
Szkoła Podstawowa nr 110 4

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W III TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1-2 Gimnazjum nr 73 16
ZS Przymierza Rodzin nr 3 16
3-4 Gimnazjum nr 70 14
Gimnazjum nr 74 14
5-6 Gimnazjum nr 75 12
Gimnazjum nr 76 12
7-8 Gimnazjum nr 71 10
Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 10
9 Gimnazjum nr 56 8

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W III TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 16
2 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 14
3 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 12
4 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 10
5 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
6 Sternik Olga Szkoła Podst. w Józefowie 2007 8

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 16
2 Filipkowski Piotr Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2006 14
3 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 12
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 10
5 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 8
6 Andrzejewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
7 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 8
8 Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
9 Ziemkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
10 Dąbrowiecki Tymek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2006 6
11 Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 6
12 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
13 Maciaszczyk Aleksy Szkoła Podstawowa nr 231 2007 6
14 Karwowski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
15 Krasnodębski Krystian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
16 Pałasz Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
17 Róg Artur Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
18 Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 4
19 Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 4
20 Najdzicz Aleksander Szkoła Podstawowa nr 53 2007 4
21 Jasek Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 4
22 Jawoszek Emil Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
23 Gonera Bartosz Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 16
2 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 14
3 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 12
4 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
5 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 8
6 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
7 Bednarska Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
8 Czarniak Ola Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
9 Deperas Maria ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 6

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Filipkowski Filip Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 16
2 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 14
3 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 12
4 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 10
5 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 8
6 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 8
7 Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
8 Zawadzki Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8
9 Cymerman Mateusz NSP nr 341 2005 6
10 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 6
11 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 6
12 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 6
13 Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 6
14 Charliński Igor Szkoła Podstawowa nr 231 2004 6
15 Arczyński Bruno Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
16 Rakowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
17 Gawędzki Maks Szkoła Podstawowa nr 92 2004 4
18 Sakiewicz Rafał Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
19 Krupa Kacper Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
20 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 4

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Trochimiuk Kasia ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
2 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 14
3 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 12
4 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 10
5 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 8
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 16
2 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 14
3 Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 12
4 Śliwiński Bartosz Gimnazjum nr 71 2002 10

IV. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW PO III TURNIEJACH

A.       SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 46
2 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 40
3 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 32
4 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 24
6 Sternik Olga Szkoła Podst. w Józefowie 2007 20
7 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 18
  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 48
2 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 38
3 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 32
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 22
5-6 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 16
Andrzejewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 231 2006 16
7-9 Filipkowski Piotr Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2006 14
Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 14
Ziemkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 14
10 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 12
11-14 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 10
Jasek Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 10
Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 10
15-17 Barzenc Mateusz Szkoła Podstawowa nr 209 2008 8
Sobarański Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2007 8
Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
16-25 Dąbrowiecki Tymek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2006 6
Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 6
Karwowski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Krasnodębski Krystian Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Maciaszczyk Aleksy Szkoła Podstawowa nr 231 2007 6
Pałasz Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
Sokołowski Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Żakowski Brajan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
26-29 Róg Artur Szkoła Podstawowa nr 273 2007 4
Najdzicz Aleksander Szkoła Podstawowa nr 53 2007 4
Jawoszek Emil Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Gonera Bartosz Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1-2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 42
Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 42
3 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 30
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 26
5 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 24
6 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 16
7 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
8 Tomann Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 10
9-13 Goliszewska Jagoda Szkoła Podstawowa nr 289 2004 8
Lis Ida Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8
Bednarska Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Czarniak Ola Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
14 Deperas Maria ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 6

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 44
2 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 38
3 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 34
4 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 28
5-6 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 22
Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 22
7 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 20
8 Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 18
9 Filipkowski Filip Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 16
10 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 14
11 Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 12
12 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 10
13-16 Kucharski Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2003 8
Ząbek Igor ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Zawadzki Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8
17-23 Kaczor Mateusz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Szawłowski Antoni Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Waluda Alan Szkoła Podstawowa nr 231 2003 6
Cymerman Mateusz NSP nr 341 2005 6
Charliński Igor Szkoła Podstawowa nr 231 2004 6
Arczyński Bruno Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Rakowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
24-26 Gawędzki Maks Szkoła Podstawowa nr 92 2004 4
Sakiewicz Rafał Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Krupa Kacper Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4

B.  GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 40
2-3 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 32
Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 32
4 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 26
5 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 24
6 Giersz Beata Gimnazjum nr 75 2000 8
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 48
2 Śliwiński Bartosz Zespół Szkół 119 2002 30
3-4 Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 24
Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 24
5-6 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
Matyjek Hubert Gimnazjum nr 76 2002 14
7 Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 10
8-12 Błałt Jakub Gimnazjum nr 75 2000 8
Leszczyński Patryk Gimnazjum nr 75 2000 8
Palczewski Kewin Gimnazjum nr 75 2002 8
Sobieszczak Miłosz Gimnazjum nr 55 2002 8
Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 8

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO III TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 196
2 Szkoła Podstawowa nr 53 178
3 Szkoła Podstawowa w Józefowie 128
4 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 116
5 Szkoła Podstawowa nr 231 112
6 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 68
7-8 Szkoła Podstawowa nr 2 66
Szkoła Podstawowa nr 187 66
9 Szkoła Podstawowa nr 209 42
10 Szkoła Podstawowa w Legionowie 32
11 Szkoła Podstawowa nr 79 18
12 Szkoła Podstawowa nr 157 12
13 Szkoła Podstawowa nr 110 10
14 Szkoła Podstawowa nr 289 8
15 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 341 6
16 Szkoła Podstawowa nr 92 4

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW PO III TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 76
2-3 ZS Przymierza Rodzin nr 3 46
Gimnazjum nr 73 46
4 Gimnazjum nr 74 40
5 Gimnazjum nr 76 38
6 Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 32
7-8 Gimnazjum nr 56 24
Gimnazjum nr 70 24
9 Gimnazjum nr 71 22
10-11 Gimnazjum nr 55 8
Zespół Szkół nr 119 8

   Leszek Lengiewicz: 508 372 905

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

———————————————————————————–

KOMUNIKAT Z II TURNIEJU XX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2015/2016

 

ORGANIZATOR:  Zespół Sportu i Rekreacji dla  

                                  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 

REALIZACJA: MAGMAR SPORT Marek Domaszczyński

TERMIN:  06.12.2015 r.

MIEJSCE: Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273  w Warszawie, ul. Balcerzaka 1

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 48 zawodników i zawodniczek, w tym 15 dziewczynek i

33 chłopców z 12 szkół podstawowych i 7 gimnazjów.

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W II TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 231 64
2 Szkoła Podstawowa nr 53 60
3 Szkoła Podstawowa nr 273 50
4 Szkoła Podstawowa w Józefowie 38
5 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 30
6-7 Szkoła Podstawowa nr 2 24
Szkoła Podstawowa nr 187 24
8 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 14
9-10 Szkoła Podstawowa w Legionowie 10
Szkoła Podstawowa nr 209 10
11 Szkoła Podstawowa nr 110 6

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W II TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 26
2-3 Gimnazjum nr 56 16
Gimnazjum nr 73 16
4-5 ZS Przymierza Rodzin nr 3 14
Gimnazjum nr 74 14
6-7 Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 12
Gimnazjum nr 71 12

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W II TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 16
2 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 14
3 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 12
4 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 10
5 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 8

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 16
2 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 14
3 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 12
4 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 10
5 Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 8
6 Ziemkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
7 Andrzejewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
8 Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
9 Żakowski Brajan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
10 Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
11 Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 6
12 Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
13 Jasek Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
14 Sokołowski Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
15 Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 16
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
3 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 12
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 10
5 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
6 Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8
7 Lis Ida Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 16
2 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 14
3 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 12
4 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 10
5 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 8
6 Kucharski Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2003 8
7 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 8
8 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 8
9 Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 6
10 Waluda Alan Szkoła Podstawowa nr 231 2003 6
11 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 6
12 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 6

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 16
2 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 14
3 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 12
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 16
2 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
3 Śliwiński Bartosz Gimnazjum nr 71 2002 12
4 Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 10
5 Palczewski Kewin Gimnazjum nr 75 2002 8
6 Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 8

   KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW PO II TURNIEJACH

A.       SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 30
2 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 28
3 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 18
4 Orzewska Olga Szkoła Podstawowa nr 231 2006 14
6 Sternik Olga Szkoła Podst. w Józefowie 2007 12
7 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 10
  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 32
2 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 26
3 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 24
4 Tyl Hubert Szkoła Podstawowa nr 231 2005 12
5 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
6-11 Barzenc Mateusz Szkoła Podstawowa nr 209 2008 8
Andrzejewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
Michałowski Szymon Szkoła Podstawowa nr 231 2005 8
Sobarański Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2007 8
Ziemkiewicz Julian Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
Żebrowski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 231 2006 8
12-18 Żakowski Brajan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Kałuża Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
Michalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 231 2008 6
Stokowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Jasek Franek Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
Sokołowski Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Rachwał Aleks Szkoła Podstawowa nr 231 2006 6
  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)
Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 30
2 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2003 28
3 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 20
4 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 187 2005 18
5 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 16
6 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
7 Tomann Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 10
8-10 Goliszewska Jagoda Szkoła Podstawowa nr 289 2004 8
Lis Ida Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Waśniewska Barbara Szkoła Podstawowa nr 53 2004 8

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 32
2 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 28
3-4 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 20
Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 20
5 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 16
6-7 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 14
Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 14
8-9 Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 12
Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 12
10-12 Kucharski Rafał Szkoła Podstawowa nr 231 2003 8
Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 231 2004 8
Ząbek Igor ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
13-16 Cieślik Antoni Szkoła Podstawowa nr 110 2004 6
Kaczor Mateusz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Szawłowski Antoni Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Waluda Alan Szkoła Podstawowa nr 231 2003 6

B.  GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 26
2 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 22
3-4 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 16
Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
5 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 14
6 Giersz Beata Gimnazjum nr 75 2000 8
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 32
2 Śliwiński Bartosz Zespół Szkół 119 2002 20
3-4 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
Matyjek Hubert Gimnazjum nr 76 2002 14
5 Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 12
6-7 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 10
Józefowicz Bartek Gimnazjum nr 75 2000 10
8-12 Błałt Jakub Gimnazjum nr 75 2000 8
Leszczyński Patryk Gimnazjum nr 75 2000 8
Palczewski Kewin Gimnazjum nr 75 2002 8
Sobieszczak Miłosz Gimnazjum nr 55 2002 8
Wiśniewski Krzysztof Gimnazjum nr 75 2002 8

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO II TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 128
2 Szkoła Podstawowa nr 53 92
3 Szkoła Podstawowa w Józefowie 84
4 Szkoła Podstawowa nr 231 64
5 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 58
6-8 Szkoła Podstawowa nr 2 46
Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 46
Szkoła Podstawowa nr 187 46
9 Szkoła Podstawowa nr 209 28
10 Szkoła Podstawowa w Legionowie 24
11 Szkoła Podstawowa nr 79 18
12 Szkoła Podstawowa nr 157 12
13 Szkoła Podstawowa nr 289 8
14 Szkoła Podstawowa nr 110 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW PO II TURNIEJACH

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 64
2-3 ZS Przymierza Rodzin nr 3 30
Gimnazjum nr 73 30
4-5 Gimnazjum nr 74 26
Gimnazjum nr 76 26
6 Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 22
7 Gimnazjum nr 56 16
8 Gimnazjum nr 71 12
9 Gimnazjum nr 70 10
10-11 Gimnazjum nr 55 8
Zespół Szkół nr 119 8

   Leszek Lengiewicz: 508 372 905

 

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie

———————————————————————————–

KOMUNIKAT Z I TURNIEJU XX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2015/2016

 

ORGANIZATOR:  Zespół Sportu i Rekreacji dla  

                                  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 

REALIZACJA: MAGMAR SPORT Marek Domaszczyński

TERMIN:  25.10.2015 r.

MIEJSCE: Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273  w Warszawie, ul. Balcerzaka 1

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 43 zawodników i zawodniczek, w tym 17 dziewczynek i

26 chłopców z 12 szkół podstawowych i 9 gimnazjów.

 

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  I TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 78
2 Szkoła Podstawowa w Józefowie 46
3-4 Szkoła Podstawowa nr 53 32
Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 32
5 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 28
6 Szkoła Podstawowa nr 2 22
7 Szkoła Podstawowa nr 209 18
8-9 Szkoła Podstawowa w Legionowie 14
Szkoła Podstawowa nr 187 14
10 Szkoła Podstawowa nr 157 12
11-12 Szkoła Podstawowa nr 79 8
Szkoła Podstawowa nr 289 8

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W I TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 38
2 Gimnazjum nr 76 26
3-4 ZS Przymierza Rodzin nr 3 16
Gimnazjum nr 73 14
5 Gimnazjum nr 74 12
6-7 Gimnazjum nr 125 w Kobiałce 10
Gimnazjum nr 70 10
8-9 Gimnazjum nr 55 8
Zespół Szkół nr 119 8

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W I TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2005 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 16
2 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 14
3 Sternik Olga Szkoła Podst. w Józefowie 2007 12
4 Zdunek Anna Szkoła Podstawowa nr 53 2007 10

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2005 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 16
2 Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 14
3 Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 12
4 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
5 Barzenc Mateusz Szkoła Podstawowa nr 209 2008 8
6 Sobarański Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2007 8

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 16
2 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
3 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa Józefów 2002 12
4 Tomann Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 10
5 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 79 2005 8
6 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 8
7 Goliszewska Jagoda Szkoła Podstawowa nr 289 2004 8
8 Wachowicz Beata Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2003-2004 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 2004 16
2 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 14
3 Buchalski Antoni Szkoła Podstawowa nr 257 2004 12
4 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 10
5 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 8
6 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 8
7 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa Józefów 2005 8
8 Ząbek Igor ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
9 Ostas Dominik Szkoła Podstawowa nr 2 2004 6
10 Szawłowski Antoni Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
11 Kaczor Mateusz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
12 Jurek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 187 2005 6

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
2 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 14
3 Gadomska Marta Gimnazjum nr 74 2002 12
4 Koszowska Olga Gimnazjum nr 125 Kobiałka 2003 10
5 Giersz Beata Gimnazjum nr 75 2000 8
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Gimnazjum nr 73 2002 16
2 Matyjek Hubert Gimnazjum nr 76 2002 14
3 Michalczyk Olek Gimnazjum nr 76 2002 12
4 Gajewski Piotr Gimnazjum nr 70 2002 10
5 Sobieszczak Miłosz Gimnazjum nr 55 2002 8
6 Śliwiński Bartosz Zespół Szkół 119 2002 8
7 Leszczyński Patryk Gimnazjum nr 75 2000 8
8 Błałt Jakub Gimnazjum nr 75 2000 8

      Leszek Lengiewicz: 508 372 905

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie