Home » Uncategorized » Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

R E G U L A M I N

RODZINNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

Organizator              Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

Realizacja                      Uczniowski Klub Sportowy „Bielany 273”

Termin i miejsce    24 kwietnia 2016 r. – godz. 1030 , Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273, ul. Balcerzaka 1.

Cel imprezy

Integracja środowiska rodzinnego oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Dzielnicy Bielany.

Uczestnicy

1. Prawo startu w turnieju mają rodzinne drużyny dwuosobowe, w tym dziecko w jednej z trzech kategorii wiekowych (np. rodzeństwo, rodzice i dzieci itp.).
  2. Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach:
    1. I – dziecko klasa I – II
    2. II – dziecko klasa III – IV
    3. III – dziecko klasa V – VI

Zgłoszenia

1. Zgłoszenie udziału u sędziego głównego turnieju  do godz. 1000  w dniu imprezy.

Zasady rozgrywek

1. W zależności od ilości zgłoszonych zawodniczek i zawodników sędzia główny turnieju określi system gier (grupowy lub pucharowy ) oraz liczbę rozgrywanych setów.

Nagrody:

1. Zajęcie I – III miejsca nagradzane będzie dyplomem, pucharem i nagrodą rzeczową. Pozostali uczestnicy otrzymają słodkie upominki.

Postanowienia organizatora

1. Obowiązuje strój sportowy, tj. dres lub koszulka i spodenki oraz obuwie sportowe.
  2. Wymagane jest posiadanie własnej rakietki do tenisa stołowego.
  3. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator w porozumieniu z sędzią głównym.

proj. współfinansowany cropped-logo-paint.png