Home » Uncategorized » RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2015

R E G U L A M I N

RODZINNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

Organizator              Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

Realizacja                   Uczniowski Klub Sportowy „Bielany 273”

Termin i miejsce   25 kwietnia 2015 r. – godz. 1000

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273, ul. Balcerzaka 1.

Cel imprezy

Integracja środowiska rodzinnego oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Dzielnicy Bielany.

Uczestnicy

1. Prawo startu w turnieju mają rodzinne drużyny dwuosobowe, w tym dziecko w jednej z trzech kategorii wiekowych (np. rodzeństwo, rodzice i dzieci itp.).
  2. Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach:
    • I – dziecko klasa I – II
    • II – dziecko klasa III – IV
    • III – dziecko klasa V – VI
    • Zgłoszenia
    • Zgłoszenie udziału u sędziego głównego turnieju  do godz. 930  w dniu imprezy.
    • Zasady rozgrywek
    • W zależności od ilości zgłoszonych zawodniczek i zawodników sędzia główny turnieju określi system gier (grupowy lub pucharowy ) oraz liczbę rozgrywanych setów.
    • Nagrody:
    • Zajęcie I – III miejsca nagradzane będzie dyplomem, pucharem i nagrodą rzeczową. Pozostali uczestnicy otrzymają słodkie upominki.
    • Postanowienia organizatora
  1. Obowiązuje strój sportowy, tj. dres lub koszulka i spodenki oraz obuwie sportowe.
  2. Wymagane jest posiadanie własnej rakietki do tenisa stołowego.
  3. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator w porozumieniu z sędzią

głównym.

proj. współfinansowanycropped-logo-paint.png