Home » Uncategorized » KOMUNIKAT Z IV TURNIEJU XIX „GRAND PRIX” BIELAN

KOMUNIKAT Z IV TURNIEJU XIX „GRAND PRIX” BIELAN

KOMUNIKAT Z IV TURNIEJU XIX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2014/2015

 

ORGANIZATOR:  Zespół Sportu i Rekreacji dla  

                                  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 

REALIZACJA: SPORT IVENT Monika Wojtach

TERMIN:  08.03.2015 r.

MIEJSCE: Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273  w Warszawie, ul. Balcerzaka 1

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 63 zawodników i zawodniczek, w tym 18 dziewczynek i

45 chłopców z 13 szkół podstawowych i 4 gimnazjów.

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 112
2 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 66
3 Szkoła Podstawowa nr 293 44
4-5 Szkoła Podstawowa w Józefowie 26
Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 26
6 Szkoła Podstawowa nr 53 22
7-8 Szkoła Podstawowa NSP Tarchomin 16
Szkoła Podstawowa nr 263 16
9-11 Szkoła Podstawowa nr 133 14
Szkoła Podstawowa nr 209 14
Szkoła Podstawowa nr 247 14
12 Szkoła Podstawowa nr 79 12
13 Szkoła Podstawowa nr 187 8

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 58
2-3 Gimnazjum nr 73 24
Gimnazjum nr 56 16
4 Gimnazjum nr 42 14

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W IV TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2004 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 16
2 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
3 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 79 2005 12
4 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 10
5-6 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 8
Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 8

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2004 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Cymerman Mateusz NSPTarchomin im. J. Korczaka 2005 16
2 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 14
3 Gackowski Tomasz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 12
4 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 10
5-8 Skrocki Dominik ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 8
Dąbrowiecki Tymoteusz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 8
Stankowski Adam Szkoła Podstawowa nr 293 2004 8
9-16 Kotelski Przemysław Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 6
Baj Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 293 2004 6
Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 6
Bugała Kamil Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
Pasek Karol Szkoła Podst. w Legionowie 2005 6
17-21 Karwowski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
Zatoński Patryk Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
Jakubowski Antek Szkoła Podstawowa nr 273 2008 4
Zbyrasz Jakub Szkoła Podstawowa nr 53 2005 4
Rakowski Karol Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
2 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 14
3 Gadomska Marta Szkoła Podstawowa nr 273 2002 12
4 Paruszewska Marianna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 10
5-8 Brzozowska Martyna Szkoła Podst. w Józefowie 2003 8
Sytkowska Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 273 2003 8
Kęsicka Julia Szkoła Podst. w Józefowie 2002 8
Koszowska Olga Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 8

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Szkoła Podstawowa nr 263 2002 16
2 Michalczyk Olek Szkoła Podstawowa nr 293 2002 14
3 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 12
4 Śliwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 293 2002 10
5-8 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 8
Gajewski Piotr Szkoła Podstawowa nr 133 2002 8
Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
Mielcarz Marcin Szkoła Podstawowa nr 247 2003 8
9-16 Pingwara Jakub Szkoła Podstawowa nr 293 2002 6
Styczyński Igor Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Sobieszczak Miłosz Szkoła Podstawowa nr 133 2002 6
Kubicki Hubert Szkoła Podstawowa nr 247 2004 6
Wyglądała Piotr Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Wójcik Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Chlabicz Jacek Szkoła Podstawowa nr 293 2002 6
Luba Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 293 2003 6
17 Gojdź Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 273 2004 4

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 16
2 Przygódzka Anna Gimnazjum nr 42 1999 14
3 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 12
4 Polowiec Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 10
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Herc Jakub Gimnazjum nr 73 1999 16
2 Polak Michał Gimnazjum nr 75 1999 14
3 Stańczak Mateusz Gimnazjum nr 75 1999 12
4 Machnik Bartosz Gimnazjum nr 75 1999 10
5-7 Konador Jakub Gimnazjum nr 73 1999 8
Łabisiewicz Eryk Gimnazjum nr 75 2001 8
Żubiński Dorian Gimnazjum nr 75 2000 8

IV.   KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW PO IV TURNIEJU

A.      SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2004 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 62
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 58
3 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 38
4 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 36
5 Strzemieczna Marzena Szkoła Podst. w Józefowie 2005 34
6 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 79 2005 28
7 Sławek Weronika Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2004 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 56
2 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 52
3 Dąbrowiecki Tymoteusz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 38
4 Cymerman Mateusz NSPTarchomin im. J. Korczaka 2005 32
5 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 30
6 Pasek Karol Szkoła Podstawowa w Legionowie 2005 28
7 Gackowski Tomasz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 26
8 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 22
9-10 Szot Karol ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 16
Mierzwa Mateusz Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 16
11 Bugała Kamil Szkoła Podstawowa nr 53 2006 14
12-13 Kęsicki Kacper Szkoła Podst. w Józefowie 2004 12
Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 12
14-15 Jakubowski Antek Szkoła Podstawowa nr 273 2008 10
Karwowski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 53 2006 10
16-20 Kuś Franek Szkoła Podstawowa nr 53 2006 8
Zbyrasz Jakub Szkoła Podstawowa nr 53 2005 8
Rakowski Karol Szkoła Podstawowa nr 53 2006 8
Skrocki Dominik ZS Przymierza Rodzin nr 3 2004 8
Stankowski Adam Szkoła Podstawowa nr 293 2004 8
21-28 Sokołowski Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2006 6
Kuśmierczyk Jakub Szkoła Podstawowa nr 53 2004 6
Jastrzębski Wiktor Szkoła Podstawowa nr 209 2004 6
Grzybowski Jan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Żakowski Brajan Szkoła Podstawowa nr 53 2005 6
Kotelski Przemysław Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
Baj Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 293 2004 6
Kruszyński Maksymilian Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2005 6
29-30 Popecki Aleksander Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
Zatoński Patryk Szkoła Podstawowa nr 53 2006 4
  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1-2 Gadomska Marta Szkoła Podstawowa nr 273 2002 54
Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 54
3 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 52
4 Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa w Józefowie 2002 26
5 Sytkowska Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 273 2003 24
6 Brzozowska Martyna Szkoła Podstawowa w Józefowie 2003 22
7-9 Klimczak Laura Szkoła Podstawowa nr 211 2003 16
Koszowska Olga Szkoła Podst. Nr 31 Kobiałka 2003 16
Paruszewska Marianna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 16
10 Zając Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 341 2002 10
11 Tomman Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 8

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Szkoła Podstawowa nr 263 2002 64
2 Michalczyk Olek Szkoła Podstawowa nr 293 2002 56
3 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 42
4 Gajewski Piotr Szkoła Podstawowa nr 133 2002 38
5 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 36
6 Śliwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 293 2002 32
7 Sobieszczak Miłosz Szkoła Podstawowa nr 133 2002 22
8 Mielcarz Jakub Szkoła Podstawowa nr 247 2004 20
9 Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 16
10-11 Jakomulski Michał ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
Mielcarz Marcin Szkoła Podstawowa nr 247 2003 14
12-13 Kubicki Hubert Szkoła Podstawowa nr 247 2004 12
Styczyński Igor Szkoła Podstawowa nr 273 2003 12
14 Marciniak Bartosz Szkoła Podstawowa nr 133 2002 10
15-16 Dys Łukasz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 8
Kiślak Konrad Szkoła Podstawowa nr 247 2001 8
17-27 Kwiatkowski Jaś Szkoła Podstawowa nr 223 2002 6
Kaczor Mateusz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Makowski Jakub Szkoła Podstawowa nr 225 2002 6
Senk Bartosz Szkoła Podstawowa nr 247 2003 6
Tański Maciej Szkoła Podstawowa nr 53 2003 6
Zbyrasz Michał Szkoła Podstawowa nr 53 2002 6
Pingwara Jakub Szkoła Podstawowa nr 293 2002 6
Wyglądała Piotr Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Wójcik Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2003 6
Chlabicz Jacek Szkoła Podstawowa nr 293 2002 6
Luba Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 293 2003 6
28 Gojdź Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 273 2004 4

B.  GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Przygódzka Anna Gimnazjum nr 42 1999 58
2 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 48
3 Polowiec Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 38
4 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 36
5 Składanek Kamila Gimnazjum nr 48 2000 28
6-8 Molska Paulina Gimnazjum nr 56 2000 16
Szymańska Małgorzata Gimnazjum nr 54 2001 16
Kołota Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 16
9-10 Górecka Wiktoria Gimnazjum nr 75 2000 8
Działowy Katarzyna Gimnazjum nr 71 2000 8
  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Herc Jakub Gimnazjum nr 73 1999 60
2 Stańczak Mateusz Gimnazjum nr 75 1999 52
3 Polak Michał Gimnazjum nr 75 1999 50
4 Machnik Bartosz Gimnazjum nr 75 1999 28
5-7 Kiepuszewski Adam Gimnazjum nr 165 2000 16
Wyrzykowski Mateusz Gimnazjum nr 72 2001 16
Sałata Filip Gimnazjum nr 72 2001 16
8-14 Błaut Jakub Gimnazjum nr 75 2000 8
Brożyna Jakub Gimnazjum nr 54 2000 8
Konarzewski Maciej Gimnazjum Izabelin 2000 8
Krajewski Daniel Gimnazjum nr 165 2001 8
Konador Jakub Gimnazjum nr 73 1999 8
Łabisiewicz Eryk Gimnazjum nr 75 2001 8
Żubiński Dorian Gimnazjum nr 75 2000 8
15-16 Woźniak Krystian Gimnazjum nr 75 2001 6
Kukawka Olgierd Gimnazjum nr 75 2001 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO  IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 416
2 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 230
3 Szkoła Podstawowa nr 293 130
4 Szkoła Podstawowa w Józefowie 94
5 Szkoła Podstawowa nr 209 88
6 Szkoła Podstawowa nr 263 80
7 Szkoła Podstawowa nr 53 72
8 Szkoła Podstawowa nr 133 70
9 Szkoła Podstawowa nr 247 52
10 Szkoła Podstawowa w Tarchominie 32
11 Szkoła Podstawowa nr 187 30
12 Szkoła Podstawowa nr 79 28
13 Szkoła Podstawowa nr 31 w Kobiałce 26
14 Szkoła Podstawowa w Legionowie 22
15 Szkoła Podstawowa nr 211 16
16 Szkoła Podstawowa nr 341 10
17-18 Szkoła Podstawowa nr 223 6
Szkoła Podstawowa nr 225 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW PO IV TURNIEJU

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 208
2 Gimnazjum nr 73 68
3 Gimnazjum nr 42 58
4 Gimnazjum nr 56 52
5 Gimnazjum nr 72 32
6 Gimnazjum nr 48 28
7-8 Gimnazjum nr 54 24
Gimnazjum nr 165 24
9-10 Gimnazjum nr 71 8
Gimnazjum w Izabelinie 8

      Leszek Lengiewicz: 508 372 905