Home » Uncategorized » KOMUNIKAT Z II TURNIEJU XIX „GRAND PRIX” BIELAN

KOMUNIKAT Z II TURNIEJU XIX „GRAND PRIX” BIELAN

KOMUNIKAT Z II TURNIEJU XIX „GRAND PRIX” BIELAN

W TENISIE STOŁOWYM 2014/2015

 

ORGANIZATOR:  Wydział Kultury Sportu i Rekreacji dla  

                                  Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

 

REALIZACJA: Akademia Młodego Sportowca Maciej Karczewski

TERMIN:  07.12.2014 r.

MIEJSCE: Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 273  w Warszawie, ul. Balcerzaka 1

 

W turnieju uczestniczyło łącznie 41 zawodników i zawodniczek, w tym 18 dziewczynki i

23 chłopców z 12 szkół podstawowych i 7 gimnazjów.

 

I.    KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  II TURNIEJU

 

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 92
2 Szkoła Podstawowa nr 293 44
3 Szkoła Podstawowa nr 209 36
4 Szkoła Podstawowa nr 263 32
5 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 26
6-7 Szkoła Podstawowa nr 133 18
Szkoła Podstawowa nr 247 18
8 Szkoła Podstawowa w Józefowie 12
9-12 Szkoła Podstawowa nr 79 8
Szkoła Podstawowa w Legionowie 8
Szkoła Podstawowa nr 187 8
Szkoła Podstawowa nr 53 8

II.                   KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW W II TURNIEJU

 

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 34
2 Gimnazjum nr 72 18
3-4 Gimnazjum nr 42 16
Gimnazjum nr 73 16
5 Gimnazjum nr 48 14
6-7 Gimnazjum nr 54 8
Gimnazjum nr 56 8

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW W II TURNIEJU

A.            SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2004 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 16
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 14
3 Strzemieczna Marzena Szkoła Podstawowa w Józefowie 2005 12
4 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
5 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 8
6 Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 79 2005 8

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2004 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 16
2 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 14
3 Dąbrowiecki Tymoteusz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 12
4 Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 10
5 Pasek Karol Szkoła Podstawowa w Legionowie 2005 8
6 Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 8

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Marta Szkoła Podstawowa nr 273 2002 16
2 Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 14
3 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 12
4 Pakrul Ola Szkoła Podstawowa nr 247 2004 10

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Szkoła Podstawowa nr 263 2002 16
2 Michalczyk Olek Szkoła Podstawowa nr 293 2002 14
3 Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 12
4 Gajewski Piotr Szkoła Podstawowa nr 133 2002 10
5 Śliwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 293 2002 8
6 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 8
7 Sobieszczak Miłosz Szkoła Podstawowa nr 133 2002 8
8 Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
9 Senk Bartosz Szkoła Podstawowa nr 247 2003 6
10 Mielcarz Marcin Szkoła Podstawowa nr 247 2003 6
11 Mielcarz Jakub Szkoła Podstawowa nr 247 2004 6

B.      GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Przygódzka Anna Gimnazjum nr 42 1999 16
2 Składanek Kamila Gimnazjum nr 48 2000 14
3 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 12
4 Polowiec Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 10
5 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 8
6 Górecka Wiktoria Gimnazjum nr 75 2000 8
7 Szymańska Małgorzata Gimnazjum nr 54 2001 8
8 Kołota Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 8

 

  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Herc Jakub Gimnazjum nr 73 1999 16
2 Stańczak Mateusz Gimnazjum nr 75 1999 14
3 Polak Michał Gimnazjum nr 75 1999 12
4 Wyrzykowski Mateusz Gimnazjum nr 72 2001 10
5 Machnik Bartosz Gimnazjum nr 75 1999 8
6 Sałata Filip Gimnazjum nr 72 2001 8

 

IV.   KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ZAWODNIKÓW PO II TURNIEJU

A.      SZKOŁY PODSTAWOWE

 

  1. Dziewczęta klasy IV i młodsze (ur. 2004 r. i młodsze)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Sikora Emilia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 32
2 Petrykowska Agata Szkoła Podstawowa nr 273 2005 28
3 Strzemieczna Marzena Szkoła Podstawowa w Józefowie 2005 24
4 Papis Oliwia Szkoła Podstawowa nr 273 2005 20
5-6 Gadomska Ala Szkoła Podstawowa nr 273 2006 16
Malinowska Agata Szkoła Podstawowa nr 79 2005 16

 

 

 

 

  1. Chłopcy klasy IV i młodsi (ur. 2004 r. i młodsi)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Drewnik Dominik Szkoła Podstawowa nr 209 2004 30
2 Dzbuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 273 2004 26
3 Dąbrowiecki Tymoteusz ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 22
4-7 Cymerman Mateusz NSPTarchomin im. J. Korczaka 2005 16
Skraba Seweryn Szkoła Podstawowa nr 273 2005 16
Pasek Karol Szkoła Podstawowa w Legionowie 2005 16
Hałubek Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 187 2005 16
8-9 Pasek Karol Szkoła Podstawowa w Legionowie 2005 8
Szot Karol ZS Przymierza Rodzin nr 3 2005 8
10-13 Kęsicki Kacper Szkoła Podstawowa w Józefowie 2004 6
Jakubowski Antek Szkoła Podstawowa nr 273 2005 6
Jastrzębski Wiktor Szkoła Podstawowa nr 209 2004 6
Jakubowski Maciej Szkoła Podstawowa nr 273 2006 6

 

  1. Dziewczęta klasy V-VI (ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Gadomska Marta Szkoła Podstawowa nr 273 2002 28
2 Szymańska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 273 2004 26
3 Trochimiuk Katarzyna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 22
4 Klimczak Laura Szkoła Podstawowa nr 211 2003 16
5 Zając Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 341 2002 10
6-8 Sytkowska Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 273 2003 8
Kęsicka Julia Szkoła Podstawowa w Józefowie 2002 8
Tomman Laura ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 8
9-10 Paruszewska Marianna ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 6
Brzozowska Martyna Szkoła Podstawowa w Józefowie 2003 6

 

  1. Chłopcy klasy V-VI ( ur. 2002-2003 r.)

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Siry Piotr Szkoła Podstawowa nr 263 2002 32
2 Michalczyk Olek Szkoła Podstawowa nr 293 2002 28
3-4 Wójcik Marek ZS Przymierza Rodzin nr 3 2003 20
Gładysz Antoni ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 20
5 Gajewski Piotr Szkoła Podstawowa nr 133 2002 18
6 Śliwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 293 2002 14
7 Marciniak Bartosz Szkoła Podstawowa nr 133 2002 10
8-12 Jakomulski Michał ZS Przymierza Rodzin nr 3 2002 8
Dys Łukasz Szkoła Podstawowa nr 273 2003 8
Kiślak Konrad Szkoła Podstawowa nr 247 2001 8
Sobieszczak Miłosz Szkoła Podstawowa nr 133 2002 8
Fabisiak Piotr Szkoła Podstawowa nr 53 2003 8
13-16 Makowski Jakub Szkoła Podstawowa nr 225 2002 6
Mielcarz Marcin Szkoła Podstawowa nr 247 2003 6
Mielcarz Jakub Szkoła Podstawowa nr 247 2004 6
Senk Bartosz Szkoła Podstawowa nr 247 2003 6

B.    GIMNAZJA

  1. Dziewczęta

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1 Przygódzka Anna Gimnazjum nr 42 1999 28
2 Wachol Julia Gimnazjum nr 75 2000 26
3 Polowiec Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 20
4-6 Molska Paulina Gimnazjum nr 56 2000 16
Szymańska Małgorzata Gimnazjum nr 54 2001 16
Kołota Wiktoria Gimnazjum nr 75 1999 16
7 Składanek Kamila Gimnazjum nr 48 2000 14
8-10 Jagiełło Oliwia Gimnazjum nr 56 2000 8
Górecka Wiktoria Gimnazjum nr 75 2000 8
Działowy Katarzyna Gimnazjum nr 71 2000 8

 

  1. Chłopcy

 

Miejsce Nazwisko i imię Nazwa szkoły Rok ur. Punkty
1-2 Herc Jakub Gimnazjum nr 73 1999 28
Stańczak Mateusz Gimnazjum nr 75 1999 28
3 Polak Michał Gimnazjum nr 75 1999 22
4-6 Kiepuszewski Adam Gimnazjum nr 165 2000 16
Wyrzykowski Mateusz Gimnazjum nr 72 2001 16
Sałata Filip Gimnazjum nr 72 2001 16
7-10 Brożyna Jakub Gimnazjum nr 54 2000 8
Konarzewski Maciej Gimnazjum Izabelin 2000 8
Krajewski Daniel Gimnazjum nr 165 2001 8
Machnik Bartosz Gimnazjum nr 75 1999 8
11-12 Woźniak Krystian Gimnazjum nr 75 2001 6
Kukawka Olgierd Gimnazjum nr 75 2001 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO  II TURNIEJU

 

Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa nr 273 200
2 Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 94
3 Szkoła Podstawowa nr 293 64
4 Szkoła Podstawowa nr 209 56
5 Szkoła Podstawowa nr 263 48
6 Szkoła Podstawowa w Józefowie 44
7 Szkoła Podstawowa nr 133 36
8 Szkoła Podstawowa nr 247 18
9-13 Szkoła Podstawowa w Tarchominie 16
Szkoła Podstawowa nr 211 16
Szkoła Podstawowa nr 79 16
Szkoła Podstawowa nr 187 16
Szkoła Podstawowa w Legionowie 16
14 Szkoła Podstawowa nr 341 10
15 Szkoła Podstawowa nr 53 8
16 Szkoła Podstawowa nr 225 6

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW PO II TURNIEJU

 

Miejsce Szkoła Punkty
1 Gimnazjum nr 75 96
2 Gimnazjum nr 72 32
3-4 Gimnazjum nr 73 28
Gimnazjum nr 42 28
5-7 Gimnazjum nr 54 24
Gimnazjum nr 56 24
Gimnazjum nr 165 24
8 Gimnazjum nr 48 14
9-10 Gimnazjum nr 71 8
Gimnazjum w Izabelinie 8

 

 

LOGO_BIELANY_biale_finansowanie                         cropped-logo-paint.png