Home » Uncategorized » MISTRZOSTWA DZIELNICY BIELANY m.st. WARSZAWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

KOMUNIKAT

z   MISTRZOSTW DZIELNICY BIELANY m.st. WARSZAWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Organizator:     Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany Urzędu m.st. Warszawy

Realizacja:         UKS Bielany 273

Termin i miejsce imprezy:

21 listopada 2014 r.  Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 273, ul. Balcerzaka 1

W Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców startowało 7 zespołów chłopców i 4 zespołów dziewcząt.

Drużyny chłopców zostały podzielone na 2 grupy: grupa A – 4 zespoły i grupa B – 3 zespoły. Rozgrywki w grupach rozegrano systemem każdy z każdym. Następnie rozegrane zostały 2 półfinały na krzyż pomiędzy zwycięzcą każdej z grup i drużyną która zajęła drugie miejsce.  Zwycięzcy tych meczów zagrali w finale a drużyny przegrane rozegrały mecz o 3 miejsce. Ostateczne wyniki były następujące:

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ W KATEGORII CHŁOPCÓW

Miejsce  Szkoła Imię i nazwisko opiekuna
Szkoła Podstawowa  nr 53 Mariola Pawlak
Szkoła Podstawowa  nr 293 Mariusz Jaguś
Szkoła Podstawowa  nr 263 Ewa Szamocka
Szkoła Podstawowa  nr 273 Beata Guzikowska
Zespół Szkół nr 3 Przymierza Rodzin Piotr Burnos
Szkoła Podstawowa  nr 209 Iwona Byks
Szkoła Podstawowa  nr 223 Andrzej Zieliński

Drużyny dziewcząt rozegrały turniej systemem każdy z każdym. Wyniki rozgrywek dziewcząt przedstawiały się następująco:

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ W KATEGORII DZIEWCZĄT